Informacja: Telefon kontaktowy 91 455 42 35 Adres e-mail hurtownia@karolewscy.pl

Cena

- 

Producent

ABLOY ASSA
ABUS
B-Harko
Bajda
Breloki
CISA
DOMAX - DMX SYSTEM
ESCO
Euro-Elzett
EURO-LOCKS
FAM Technika Odlewnicza
FANA-DAD Polska
GERDA
GEZE
GU/BKS
HAFELE
Hitachi
JANIA
KFV
LOB Metalplast
MAAN
MARCOPOL
Master
Mega
METAL-PARK
METALPLAST CZĘSTOCHOWA
Metalplast KARO
NEMEF
NOMET
Przyszłość SM
Schwinn
SISO
SOBINCO
THIRARD
VOREL
WALA
WILKA

Zamki i zamknięcia

Konstrukcja oferowanych zabezpieczeń antywłamaniowych sprawia, że są one odporne na wyłamanie czy przepiłowanie. Wyposażenie drzwi we wpuszczany zamek antywłamaniowy wpuszczany zamek antywłamaniowy i antywłamaniową wkładkę to rozwiązanie polecane tym osobom, którym szczególnie zależy na bezpieczeństwie, np. zamieszkałym z dala od zabudowań lub w niebezpiecznej dzielnicy.

Wśród oferowanych produktów znajdą Państwo wkładki zębate do zamków. Wkładki z zębatką pełnią różne funkcje w zależności od tego, jak wysoki poziom bezpieczeństwa mają zapewnić oraz od miejsca, w którym mają być zastosowane. Atestowane wkładki zębatkowe charakteryzują się najwyższymi parametrami bezpieczeństwa. Szczególnie polecamy wkładkę Abus D10, bądź KD10 z gałką od strony wewnętrznej renomowanej niemieckiej firmy, idealną do drzwi domowych czy biurowych.

Oferujemy także duży wybór zamków wpuszczanych i klamek do drzwi ppoż, oraz zamki o różnym przeznaczeniu: zamki do PCV oraz zamki do aluminium. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem zamków i zamknięć.

Zamki i zamknięcia marki KFV

Na rynku dostępnych jest wiele zamków do drzwi oraz systemów antywłamaniowych mających za zadanie chronić wnętrze budynków, czy poszczególnych pomieszczeń. Jednym z renomowanych producentów zamków i zamknięć do drzwi jest KFV. Dysponujemy modelami wpuszczanymi oraz rolkowymi. Działanie tych pierwszych oparte jest o mechanizm rygla. Podczas przekręcenia klucza w zamku rygiel się wysuwa i wchodzi w specjalnie wzmocniony otwór w futrynie, blokując drzwi. Natomiast zamek rolkowy KFV wykorzystuje mechanizm zapadki. Zamontowany zamek kulkowy wchodzi w otwór w futrynie, gdzie zostaje zaczepiony i blokuje drzwi. Jeśli będą mieć Państwo wątpliwości co do wyboru odpowiedniego zamka, nasi specjaliści z chęcią pomogą i doradzą.

Dlaczego warto wybrać zamki producenta KFV?

Zamki KFV cieszą się ogromną popularnością ze względu na jakość użytych do produkcji materiałów oraz wykonanie. Ponadto różnorodny wybór modeli pod względem szerokości listew i ogólnych rozmiarów sprawia, że z łatwością można dopasować zamek rolkowy lub wpuszczany do dowolnych drzwi wewnętrznych oraz wejściowych – również do tych wykonanych z aluminium i PCV.

KFV to niemiecki producent, który podczas tworzenia zamków ogromną uwagę przykłada również do bezpieczeństwa ich użytkowania oraz właściwości antywłamaniowych. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie najpopularniejsze rodzaje zamków KFV. Ponadto ciągle uzupełniamy nasz asortyment o nowości tego producenta.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty zamków niemieckiego producenta KFV. W przypadku wątpliwości z chęcią pomożemy w wyborze odpowiedniego modelu dopasowanego do danych drzwi.

Zamki i zamknięcia marki NEMEF

Zamki i systemy zabezpieczeń w drzwiach są ważnym elementem wpływającym na nasze bezpieczeństwo oraz ochronę mienia. Dlatego na tego typu wyposażeniu drzwi nie należy oszczędzać. Zamek NEMEF to jedno ze sprawdzonych rozwiązań. Producent NEMEF specjalizuje się w produkcji zabezpieczeń antywłamaniowych do drzwi różnego rodzaju. W naszym sklepie dysponujemy szeroką ofertą modeli zamków i zamknięć marki NEMEF. Są to między innymi zamki:

  • wpuszczane,
  • wpuszczane hakowe,
  • wpuszczane przeciwpożarowe,
  • rolkowe.

Z powodzeniem można je montować w drzwiach wewnętrznych w biurowcach, czy innych lokalach lub w głównych drzwiach wejściowych do budynku. Przykładowo zamek NEMEF 1739 przeciwpożarowy może być użyty w drzwiach ewakuacyjnych prowadzących na zewnątrz budynku, ale doskonale też sprawdzi się w drzwiach antypanicznych. Nasi specjaliści z chęcią przedstawią funkcjonalność każdego z dostępnych w naszej ofercie zamków NEMEF.

Czym charakteryzują się zamki NEMEF

NEMEF to holenderski producentów zamków do drzwi o najwyższej jakości. Swoje produkty produkuje w oparciu o najnowsze standardy bezpieczeństwa, dlatego dostępne w naszym sklepie zamki do drzwi doskonale sprawdzają się w drzwiach antywłamaniowych. Ponadto zamki NEMEF cechują się wysoką niezawodnością oraz uniwersalnością ze względu na mnogość modeli różniących się od siebie pod względem rozmiarów, które dopasujemy do każdych drzwi. Dodatkowe właściwości, jak przykładowo odporność na wysokie temperatury w zamkach przeciwpożarowych, czy prosta obsługa (przy jednocześnie dużej trwałości i skuteczności) to również cechy wyróżniające markę NEMEF.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty zamków NEMEF dostępnych od ręki.

Blacha zaczepowa NEMEF P9600/17
Blacha zaczepowa NEMEF P9600/17

Producent: NEMEF

blacha oporowa 24mm - do zamków NEMEF seria 9600

Cena: 34,00 zł

wysyłka 1 dzień

Blokada przeciwwywarzeniowa ow

Cena: 14,00 zł

wysyłka 1 dzień

Blokada WC Nomet Argus Satyna
Blokada WC okrągła Nomet Argus nikiel satyna G5

Producent: NOMET

pasuje do klamek Nomet Regulus, Antilai i Pegaz

Cena: 52,00 zł

wysyłka 1 dzień

Blokada WC okrągła Nomet Regulus chrom satyna G6
Blokada WC okrągła Nomet Regulus chrom satyna G6

Producent: NOMET

pasuje do klamek Nomet Regulus, Antilai i Pegaz

Cena: 45,50 zł

wysyłka 1 dzień

blokada tarczka WC złota regulus
Blokada WC okrągła Nomet Regulus mosiądz lakierowany G30

Producent: NOMET

pasuje do klamek Nomet Regulus

Cena: 44,50 zł

wysyłka 1 dzień

Blokada WC okrągła Nomet Regulus nikiel satyna G5
Blokada WC okrągła Nomet Regulus nikiel satyna G5

Producent: NOMET

pasuje do klamek Nomet Regulus, Antilai i Pegaz

Cena: 45,50 zł

wysyłka 1 dzień

Breloczek identyfikator do kluczy dwustronny nr 01 bezbarwny

Cena: 1,30 zł

wysyłka 1 dzień

Breloczek identyfikator do kluczy dwustronny nr 02 żółty

Cena: 1,30 zł

wysyłka 1 dzień

Breloczek identyfikator do kluczy dwustronny nr 07 zielony

Cena: 1,30 zł

wysyłka 1 dzień

Breloczek identyfikator do kluczy dwustronny nr 08 niebieski

Cena: 1,30 zł

wysyłka 1 dzień

FANA Zamek wierzchni 1ZDF atestowany klasy C miedź antyczna
FANA Zamek wierzchni 1ZDF atestowany klasy C miedź antyczna

Producent: FANA-DAD Polska

Zamek antywłamaniowy Atesty: ITB Instytutu Techniki Budowlanej Certyfikat klasy 5 dawne "C"

Cena: 360,00 zł

wysyłka do 7 dni

Ostatnio oglądałeś

91 455 42 35

pl.Kilińskiego 3, 71-414 Szczecin

Formy przesyłek
Formy płatności