Informacja: Telefon 91 455 42 35 Adres e-mail hurtownia@karolewscy.pl

Farba magnetyczna podkładowa 0,75L

Farba magnetyczna podkładowa 0,75L

Cena: 85,00 zł

Ilość:
Farba magnetyczna podkładowa 0,75L

Farba podkładowa magnetyczna  - wymalowując najpierw element ściany farbą magnetyczną a później swoim wymarzonym kolorem możemy w tym miejscu zawiesić plakat, kalendaż bądź notkę jak na tablicy magnetycznej bądź dźwiach lodówki.

Zastosowanie:
Wodna farba magnetyczna w kolorze szarym. Nie zawiera ołowiu, rozpuszczalników ani innych szkodliwych substancji lotnych. Potrafi sprawić, że ściana uzyskuje właściwości takie jak powierzchnia lodówki – przyciąga magnesy. W domu stosując ją, w łatwy sposób można dekorować ściany zdjęciami, literami, pracami plastycznymi dzieci unikając przy tym stosowania pinezek, kleju i taśm, które niszczą i brudzą powierzchnię. W korytarzu na wydzielonym fragmencie ściany, można umieszczać wiadomości dla współmieszkańców, notatki, korespondencję lub rachunki. Zastosowanie farby magnetycznej w biurze, salach konferencyjnych oraz szkoleniowych pozwala na uzyskanie dużego i praktycznego obszaru roboczego, gdzie jest potrzeba korzystania z dużych ilości notatek, drukowanych materiałów, wykresów, zestawień. Natomiast zastosowanie jej w sklepie lub salonie sprzedaży pozwoli na wyeksponowanie informacji o promocjach i przecenach dla klientów. Można ją stosować na wszystkich powierzchniach, które można malować farbami akrylowymi, w tym na powierzchnie cementowe, murowane, płyty gipsowe i gipsowo-kartonowe oraz tynki. Farbę magnetyczną można pokryć farbami powierzchniowymi uzyskując jednolity kolor na ścianie.

Sposób użycia:
- malować za pomocą wałka do farb akrylowych bądź pędzelka z miękkim włosiem
- dokładnie wymieszać przed malowaniem, powtarzać mieszanie w trakcie malowania
- należy nanosić co najmniej 2 równomierne warstwy farby w przeciągu 3-4godzin (minimum 3 warstwy w celu optymalnego efektu) 

Przykłady użycia:
  • domowa galeria sztuki - pomaluj jedną ścianę w pokoju dziecinnym farbą magnetyczną. Teraz przy użyciu magnesów możesz zamienić ją w galerię prac lub zdjęć Twoich dzieci. Możesz również dodać poprzyklejane literki-magnesy, aby podpisywać prace. Możliwości są nieograniczone.
  • tablica ogłoszeń - zastosuj farbę magnetyczną na fragmencie ściany, np. w kształcie prostokąta. Następnie ten fragment pomaluj na ten sam kolor co reszta ścian. Ten wydzielony fragment można teraz traktować jako tablicę ogłoszeń, umieszczając na niej wiadomości dla współlokatorów, zdjęcia, notatki, korespondencję, rachunki itp.
  • sklep - częste promocje, towary dnia, przeceny, zmiany asortymentu? Wszystkie te informacje wymagają czytelnego przekazu dla klienta. Zastosowanie farby magnetycznej w sklepie lub w salonie sprzedaży pozwoli na maksymalne przyśpieszenie i ułatwienie tego zadania.
  • biuro - w salach konferencyjnych oraz szkoleniowych nieraz jest potrzeba korzystania z dużych ilości drukowanych materiałów, wyresów, zestawień. W takich sytuacjach zastosowanie farby magnetycznej pzowala na uzyskanie dużego i praktycznego obszaru roboczego o nieograniczonych możliwościach aranżacji. Prezentacja staje się bardziej efektywna i efektowna.
  • dom - aranżacja wnętrza - zastosowanie farby magnetycznej na ścianę, pozwala na łatwą jej aranżację, użycie plakatów, obrazków, elementów ozdobnych. Zmiana aranżacji może być przeprowadzona błyskawicznie i nie wymaga naprawy ściany, przemalowania ani usuwania dziur po gwoździach.

 
Wydajność: 5m2/L (przy jednokrotnym malowaniu)
Pojemość: 0,75L

Film instruktażowy: youtube - farba magnetyczna Primacol

Farba jest zgodna z wymogami Europejskiej Normy PN-EN 71-3 „Bezpieczeństwo zabawek"

Dodaj Komentarz
Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Pliki załączone do produktu
Karta Techniczna Produktu (Rozmiar: 0,06 MB) pobierz
Karta Techniczna Farba Magnetyczna podkładowa Primacol
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Koszty przesyłek:

Koszty dostawy (na terenie Rzeczpospolitej Polskiej) wynoszą:
przy dostawie kurierem i płatności przelewem lub przedpłacie w zależności od wagi zamówienia: 
do wagi 30kg - 22,00 zł brutto
od wagi 30,01 do wagi 49,99kg - 65,00zł brutto
od wagi 50kg do wagi 100kg - 88,00zł brutto
od wagi 100,01kg do wagi 125kg - 165,00zł brutto
powyżej 125kg - wycena indywidualna

przy dostawie kurierem za pobraniem w zależności od wagi zamówienia:
do wagi 29,50kg - 29,00 zł brutto
od wagi 29,51 do wagi 49,90kg - 73,00zł brutto
od wagi 50kg do wagi 100kg - 95,00zł brutto

przy dostawie Pocztą Polską S.A.: 
do wagi 2kg - 18,45zł brutto - pobranie + 4,00zł
do wagi 5kg - 22,20zł brutto - pobranie + 5,50zł

przy dostawie za pomocą serwisu Paczkomaty.pl opłaty wynoszą dla przesyłek opłaconych przelewewm lub przedpłaconych:
Paczkomaty.pl max rozmiar paczki 41x38x64 cm - 14,50zł brutto

przy dostawie za pomocą serwisu Paczkomaty.pl opłaty wynoszą dla przesyłek opbraniowych (tam gdzie operator udostępnia paczkomat z opcją pobranie):
Paczkomaty.pl max rozmiar paczki 41x38x64 cm - 18,16zł brutto

Koszty związane ze zwrotem zakupu w przypadku odstąpienia konsumenta od umowy ponosi konsument. 

Ostatnio oglądałeś

91 455 42 35

pl.Kilińskiego 3, 71-414 Szczecin

Formy przesyłek
Formy płatności