Informacja: Telefon kontaktowy 91 455 42 35 Adres e-mail hurtownia@karolewscy.pl

Aktualności
RODO: Aktualizacja Polityki Prywatności - Internetowy Sklep Metalowy

W związku z wchodzącym w życie Rozporządzeniem Ochrony Danych Osobowych, pragniemy poinformować, że jako Hurtownia Art.Metalowych Henryk Karolewski jesteśmy administratorem danych osobowych i przetwarzamy je w sposób bezpieczny oraz zgodny z prawem.

Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: pl.Kilińskiego 3 71-414 Szczecin lub pocztą elektroniczną pod adresem: ochronadanych@karolewscy.pl

 

Rozporządzenie Ogólne w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w skrócie RODO, zacznie obowiązywać w Polsce już od 25 maja 2018 roku.

 

W związku z powyższym, zaktualizowaliśmy Politykę Prywatności, w tym zakres przysługujących Państwu praw, obejmujących również prawo do usunięcia swoich danych osobowych lub cofnięcia wyrażonych zgód.

 

Po szczegóły zapraszamy do Polityki Prywatności oraz zaktualizowanego Regulaminu który znajdziecie Państwo pod poniższymi linkami, które będą zaktualizowane po północy 24.05.2018.

 

Polityka Prywatności i Cookies

 

Regulamin sklepu

 

Z Uszanowaniem,

 

Zespół Internetowego Sklepu Metalowego.Wiadomość z dnia: 24-05-2018

Ostatnio oglądałeś

91 455 42 35

pl.Kilińskiego 3, 71-414 Szczecin

Formy przesyłek
Formy płatności